În amintirea lui Ion Nichilciuc!


Colectivul de cadre didactice de la Colegiul Tehnic „General Gheorghe Magheru” deplânge trecerea în neființã a domnului profesor Nichilciuc Ion, cel care pentru mai bine de trei decenii a fost parte a colectivului nostru, dedicându-se cu toată priceperea și puterea în formarea noilor generații. Sincere condoleanțe familiei îndoliate!  Dumnezeu sã-l odihneascã în pace!

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.