EXCLUSIV Rezultatele concursului „Vertical” 2013, după contestații, le puteti vedea aici.


100_1412        

100_1416

Cea de-a VII-a ediție a Concursului Național VERTICAL a adunat la Școala Gimnazială ”Antonie Mogoș” Ceauru 239 de elevi din mai multe județe. Competiția a fost foarte strânsă, elevii fiind uneori departajați de sutimi. Profesorul Adrian Popescu, președintele Comisiei de Organizare, ne-a declarat: ”Cred că a fost un concurs foarte bine organizat, avem o tradiție în acest sens, iar cei mai buni au câștigat. Mulțumesc tuturor celor care s-au implicat în acest concurs: gazde, invitați, concurenți și părinți.”

           Organizatorii acestui concurs au fost Școala Gimnazială ”Antonie Mogoș” Ceauru în parteneriat cu Ministerul Educației Naționale, Inspectoratul Școlar Județean Gorj, Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” Tg-Jiu, Universitatea ”Constantin Brâncuși” ș.a. Parteneri media: Săptămânalul Vertical și N-SAT  TV. Aportul material necesar a venit prin intermediul Asociației PRO VERTICAL.

Rezultatele concursului „Vertical” 2013 le puteti vedea aici.

Reclame

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.