Elevii de la ”Magheru” pleacă în Anglia

Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” derulează în prezent un proiect cu finanțare care trimite 60 de elevi să studieze mai multe săptămâni în Anglia. În această săptămână, elevii participanți la Proiectul Leonardo da Vinci ,,PREGĂTIRE PROFESIONALĂ LA STANDARDE EUROPENE ÎN DOMENIUL PROTECŢIEI MEDIULUI, CONDIŢIE DE DEZVOLTARE DURABILĂ” cu numărul LLP-LdV/IVT/2012/RO/089, și care au participat la un număr de 40 ore de pregătire lingvistică au primit documentele doveditoare.

DSCN1685DSCN1694 DSCN1703

Cele 40 ore de pregătire lingvistică la limba engleză s-au desfăşurat la Colegiul Tehnic „General Gheorghe Magheru”, Târgu-Jiu, România fiind realizate de către prof. Maria Daniel Cristian.

Reclame

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )