490 de locuri libere la liceele din Gorj


20160530_125734La liceele din Gorj au rămas neocupate 490 de locuri, după cum urmează: Liceul Energetic Târgu-Jiu – 68 de locuri, Colegiul ”Gheorghe Tătărescu” Rovinari – 30 de locuri, Colegiul ”Mihai Viteazul” Bumbești Jiu – 17 locuri, Colegiul Auto ”Traian Vuia” Târgu-Jiu – 37 de locuri, Colegiul Național ”Tudor Arghezi” Târgu-Cărbunești – 13 locuri, Colegiul Tehnic ”Henri Coandă” Târgu-Jiu – 55 de locuri, Colegiul Tehnic ”Ion Mincu” Târgu-Jiu – 33 de locuri, Colegiul Tehnic Mătăsari – 42 de locuri, Colegiul Tehnic Nr. 2 Târgu-Jiu – 16 locuri, Liceul Tehnologic ”Constantin Brâncuși” Peștișani – 9 locuri, Liceul Tehnologic Bîlta – 3 locuri, Liceul Tehnologic Baia de Fier – 8 locuri, Liceul Tehnologic Bîlteni – 31 de locuri, Liceul Tehnologic Bîrsești – 25 de locuri, Liceul Tehnologic Bustuchin – 18 locuri, Liceul Tehnologic Roșia de Amaradia – 9 locuri, Liceul Tehnologic Roșia Jiu – 15 locuri, Liceul Tehnologic Stoina – 13 locuri, Liceul Tehnologic Țicleni – 13 locuri, Liceul Tehnologic Tismana – 4 locuri și Liceul Tehnologic Turceni – 3 locuri.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.