HRISTOS A ÎNVIAT!


Pentru majoritatea românilor, Paştele e un moment de întregire a familiei, în care îşi doresc pace şi bucurie. Pentru o altă parte dintre români, e o zi în care se distrează ceva mai mult sau scapă de serviciu ori de şcoală. Din păcate, anul acesta e altfel. Dorim tuturor românilor, cu o mențiune specială pentru dascălii gorjeni dar și pentru elevi și părinții lor, Sărbători cu sănătate! Paşte fericit!

Președinte Asociația ȘCOALA GORJEANĂ,

Prof. Cornel ȘOMÎCU

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.