Învățământul gorjean la VIAȚA GORJULUI pe N-SAT TV(Galerie foto)


Emisiunea VIAȚA GORJULUI, realizată de directorul acestei publicații, a avut în ultimele luni foarte multe subiecte despre învățământul gorjean și invitați pe măsură. Vă promitem și alte subiecte din acest domeniu, mai ales că vin foarte curând examenele naționale și admiterea în liceu. Rămâneți lângă ȘCOALA GORJEANĂ și N-SAT TV.CS si NichiforCu Pompi CiolacuCu PopeteCu Adelin emisiuneCFS sio Ion ElenaCS cu Cristi Maria si Polonia

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.