Ședință cu directorii de școli la CNTV


colegiul-tudor-vladimirescuDirectorii unităţilor de învăţământ preuniversitar din judeţul Gorj  sunt aşteptaţi să participe miercuri, 14 ianuarie, la o şedinţă ce se va desfăşura la Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” din Târgu-Jiu, o premieră având în vedere că în ultima perioadă a fost preferat Colegiul Național ”Spiru Haret” pentru asemenea întâlniri.

Întâlnirea va avea loc în amfiteatrul Colegiului Naţional „Tudor Vladimirescu”, începând cu ora 11:00 iar la ordinea de zi se găsesc mai multe puncte privind funcționalitatea sistemului:  discutarea unor aspecte cu privire la Metodologia de mișcare a personalului didactic în anul școlar 2014-2015, aspecte cu privire la derularea proiectului “Personalul didactic din sistemul de învățământ preuniversitar și universitar de stat – promotor al învățării pe tot parcursul vieții,organizarea olimpiadelor școlare şi încheierea situației la învățătură pe semestrul I al anului școlar 2014-2015.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.