Ședință cu directorii de școli din Gorj privind examenele naționale


 

SpiruSâmbătă, 20 iunie 2015, ora 9.00 la Colegiul National „Spiru Haret”TgJiu, va avea loc o întâlnire cu directorii si directorii adjuncti ai unitatilor de invatamant preuniversitar de stat din judetul Gorj. Potrivit site-ului oficial al ISJ Gorj, tema intalnirii: Organizarea examenelor nationale ( EN8, bacalaureat, definitivat, titularizare).

Prezența la întâlnire este obligatorie atat pentru directori cât si pentru directorii adjuncti!

În vederea tragerii la sorti a profesorilor evaluatori pe centre de evaluare la examenul EN8, directorii vor convoca pentru mâine si profesorii evaluatori desemnati de Comisia județeana. Lista acestora a fost transmisa  pe email-urile scolilor. L.ROMANA ora 9.30, Matematica ora 10.00.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.