Un elev de la Colegiul Economic ”Virgil Madgearu”, printre cei mai buni din țară la Olimpiada Națională de Servicii

EconomicÎn acest an, Olimpiada Națională de Servicii, profil Economic, Administrativ, Poștă, s-a desfășurat la Timișoara. Un elev al Colegiului Economic ”Virgil Madgearu” s-a întors cu o mențiune.

Elevul Alexandru Florin Jurebie, clasa a XII-a   la Colegiul Economic ”Virgil Madgearu” a participat la Olimpiada Națională de Servicii, profil Economic, Administrativ, Poștă. Competiția  a constat în două probe, una teoretică şi una practică. Rezultatul final a fost obţinut din notele primite la proba scrisă, care a durat trei ore, şi proba teoretică. Aceastea au constat in notiuni de Finantarea Afacerii si Mediul Concurential la proba teoretica , iar la proba practica din notiuni ale modulelor Mediul concurential si Finante si Fiscalitate.
Profesoarele care l-au pregătit pe elevul JUREBIE FLORIN ALEXANDRU: inspector scolar IPT POPESCU MELANIA MARIA, prof. MORJAN CRISTINA ANTOANETA si prof. POPESCU MIHAELA MINELA.

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare: