Dispariție fulgerătoare a profesoarei Carmen Șofei de la Colegiul Tehnic Nr 2


Întregul personal al Colegiului Tehnic Nr 2 Târgu-Jiu anunță cu durere dispariția fulgerătoare a profesoarei Carmen Elena Șofei, unul dintre cele mai apreciate cadre didactice atât de elevi și părinți cât și de colegi.

Doamna Șofei Carmen Elena, profesor la Colegiul Tehnic Nr.2, Târgu Jiu, va putea fi condusă pe ultimul drum duminică, 28.06.2020, orele 12.00, de la Capela Cimitirului Municipal. Toți cei care doresc să-și ia rămas bun și să se roage pentru sufletul ei o pot face, începând cu ziua de 26.06.2020 la Capela Cimitirului și până în ziua înmormântării.Va trăi mereu în sufletele noastre. Dumnezeu să o ierte și să o odihnească!

Întregul personal al Colegiului Tehnic Nr. 2

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.