Workshop-ul online „Digitalizarea și piața forței de muncă”


Facultatea de Științe Economice a Universității „Constantin Brâncuși” din Târgu Jiu va organiza începând de vineri 18 septembrie a.c., ora 19.00, Workshop-ul online cu titlul „Digitalizarea și piața forței de muncă”. Evenimentul se va desfășura pe parcursul a două zile, nume importante din domeniu confirmând deja participarea. Dan Cîmpean, Director General al Centrului de Răspuns la Incidente de Securitate Cibernetică CERT-RO, Mircea Constantin Șcheau – Manager Program Securitate Cibernetică I2DS2, Radu Stănescu – Consultant Securitate Cibernetică pentru Parlamentul European și Nicolae Cristian Juscu – Expert contabil autorizat, titular al brandului Expert Control se numără printre invitați. Cei interesați se pot înscrie online la adresa conferinta.ecostudent@gmail,com până la data de 18 septembrie, orele 12,00.

Publicitate

Un gând despre “Workshop-ul online „Digitalizarea și piața forței de muncă”

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.