Eugen Nodea va conduce Centrul Județean de Excelență


Începând de luni, 19 aprilie 2021, directorul Centrului Județean de Excelență Gorj va fi Eugen Nodea, profesor de informatică la Colegiul Național “Tudor Vladimirescu” din Târgu Jiu, a anunțat IȘJ Gorj. Decizia a fost luată astăzi, în Consiliul de Administrație al IȘJ Gorj.

Eugen Nodea, în vârstă de 55 de ani, a absolvit fostul liceu de chimie din Târgu-Jiu, actualul Colegiul „General Gheorghe Magheru“, iar în anul 1990 a terminat Facultatea de calculatoare din cadrul Universităţii Bucureşti. Lucrează în învăţământ din anul 1990.

Eugen Nodea este coordonatorul Lotului naţional de tineri informaticieni și consilier municipal PNL dim 2020.

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.