Amintiri din Polonia pentru elevii din Băleşti


 

PoloniaJoi, 17 iulie 2014, Școala Gimnazială „Antonie Mogoș” din Ceauru-Bălești vă invită la vernisajul Expoziției de fotografie „Our journey to Poland”, în cadrul Proiectului Multinațional Comenius „Heritage of the past – foundation for the future / Moștenirea trecutului – temelie pentru viitor”, desfășurat în parteneriat cu școli din Polonia, Turcia și Spania, în perioada 2013-2015.
Evenimentul se va desfășura la Biblioteca Județeană „Christian Tell” din Târgu-Jiu, începând cu ora 12.00, în prezența elevilor și cadrelor didactice implicate în proiect, precum și a invitaților acestora.
Parteneri: Europe Direct Gorj & Asociația „Școala Gorjeană”.
Cu sprijinul: Fotoclub CNET.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.