Ziua Internațională a Educației serbată la Târgu-Jiu


Ziua Mondială a Educației a fost marcată duminică, 5 octombrie 2014, la Târgu Jiu, de către elevii și cadrele didactice de la C.N.E.T. – Colegiul National „Ecaterina Teodoroiu” Targu Jiu, în parteneriat cu Asociația Școala Gorjeană. Peste 50 de elevi au participat la activitatiile desfasurate in Parcul Coloana Infinitului, Ceasul solar din Targu Jiu, precum si Cimitirul Eroilor. Din partea CJE Gorj au luat parte la aceste activitati Ghigeanu Luiza si Vasile Roxana alaturi de prof. Andrei Popete Patrascu.CNET

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.