”Balul Liceelor” organizat de UCB


100_4423Universitatea „Constantin Brâncuşi” (UCB) din Târgu-Jiu, în parteneriat cu Liga Studenților din UCB, organizează joi, 24 martie 2016, prima ediție a Balului Liceelor. La eveniment au fost invitați să participe câștigătorii concursurilor de Miss și Mister din toate liceele și colegiile din județul Gorj în anul școlar 2015-2016.

Balul Liceelor face parte din seria de evenimente comune pe care Universitatea „Constantin Brâncuşi” din Târgu-Jiu le întreprinde împreună cu unitățile de învățământ din mediul preuniversitar, acțiunea având drept scop integrarea elevilor în atmosfera studențească, oferind o seară de destindere plină de momente frumoase. În același timp, va fi o activitate creativă prin care atât participanții, cât și toți cei prezenți vor acumula experiențe noi și vor interacţiona activ. Spectacolul va avea loc la Complex Anna Events, de pe Insulița Jiului, începând cu ora 19:00, invitatul special fiind cunoscuta artistă ADDA.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.