Un nou purtător de cuvânt la ISJ Gorj


Începând din 25 mai 2020, Inspectoratul Școlar Județean Gorj are o serie de inspectori școlari noi, informații oferite de publicația noastră la începutul acestei săptămâni. Printre noii veniți se numără și profesorul Elena Dana Constantinescu, titular pe catedra de limba engleză de la Colegiul Național ”Ecaterina Teodoroiu”. Inspector școlar pentru limbi moderne, Dana Constantinescu va fi și purtător de cuvânt al ISJ Gorj.

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.