Peste 1500 de salariați din învățământul gorjean vaccinați


Potrivit datelor centralizate de Inspectoratul Școlar Județean Gorj, până la această dată, s-au vaccinat 1152 de cadre didactice din județul nostru. La această cifră se adaugă 133 de cadre didactice auxiliare și 230 de persoane din categoria personalului nedidactic. Numărul total al angajaților din sistemul de învățământ preuniversitar gorjean care s-au vaccinat până acum se ridică la 1515.

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.