Conducere nouă la ISJ Gorj


Maria Cochină a fost schimbată, luni, din funcția de inspector şcolar general al Inspectoratului Școlar Județean Gorj. La conducerea ISJ Gorj a fost numită Dana Constantinescu, inspector de specialitate în cadrul ISJ Gorj, purtător de cuvânt al instituției, consilier județean PNL, secondată de inspectorul școlar Marian Staicu și profesorul de matematică Marius Stroie.

.

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.